AK Parti Çorum Milletvekili Ahlatcı, çalışan ve üreten esnafların her zaman destekçisi olmaya devam edeceğini söyledi.

AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı, sabah kahvaltısında ayakkabıcı esnafı ile buluştu.

Bir kahvehanede esnaf sofrasında bir araya gelen Milletvekili Ahlatcı, hem kahvaltı etti, hem esnafların talep ve önerilerini dinleyerek sorunlarını cevaplandırdı.

DEVA Bursa'da ilk adayı Karacabey'de belirledi DEVA Bursa'da ilk adayı Karacabey'de belirledi

Aile ortamı samimiyetinde gerçekleşen kahvaltı programında Milletvekili Ahlatcı, çalışan ve üreten esnafların her zaman destekçisi olmaya devam edeceğini söyledi.

Kahvaltıda, Dikiciler ve Kunduracılar oda Başkanı Cumhur Palabıyık ile ayakkabıcılar arastısında bulunan esnaflar hazır bulundu. Her fırsat bulduğunda Çorum’a gelerek, esnaf ve vatandaşla birlikte olmaya çalıştığını belirten Milletvekili Ahlatcı, bir esnaf çocuğu olarak fırsat buldukça esnafla zaman geçirmekten mutlu olduğunu kaydetti. Esnaf adına kısa bir konuşma yapan Dikiciler ve Kunduracılar oda Başkanı Cumhur Palabıyık, ziyaretinden dolayı Milletvekili Ahlatcı'ya teşekkürlerini iletti.

Milletvekili Ahlatcı, “Simidimizi bölüştüğümüz, çayımızın ve muhabbetimizin demini aldığı bu güzel buluşma için Dikiciler ve Kunduracılar oda Başkanı Cumhur Palabıyık’a ve kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi. Kahvaltıdan sonra Milletvekili Yusuf Ahlatcı, AK Parti İl Başkanı Murat Günay ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Ayakkabıcılar Arastası’nda bulunan esnafları ziyaret etti. 

Esnafları işyerlerinde ziyaret eden Milletvekili Ahlatcı, “Hayırlı İşler” temennisinde bulunarak, Çorum’a önemli hizmetler kazandırmak için gece gündüz demeden çalıştığını ifade etti.