Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan hafızlık tespit sınavında başarı göstererek hafız olan Selim Eren Kocamanoğlu ve Ümran Bağıryanık düzenlenen törenle icazet aldı.

Diyanet İşleri Başkanlığınca Kur'an Kurslarına katılımı artırmak, Kur'an-ı Kerim okumayı ve hafızlık eğitimini teşvik etmek amacıyla hafızlık eğitimi verilen Kur'an kurslarında okuyan öğrenciler arasında "Hafızlık Yarışması" düzenledi.

İbadet ve dualarla dolu bir gece: Berat Kandili'nde camiler doldu taştı İbadet ve dualarla dolu bir gece: Berat Kandili'nde camiler doldu taştı

İlçe Müftülüğüne bağlı Şehit Yavuz Selim Karaman Hafızlık Kur'an Kursu/İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinden hafızlık eğitimini tamamlayan Selim Eren Kocamanoğlu ve Ümran Bağıryanık, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan hafızlık tespit sınavında başarı göstererek hafızlık icazet belgelerini düzenlenen törenle aldılar. 

Hafız öğrenciler için düzenlenen programa katılan İlçe Müftüsü Süleyman Eroğlu öğrencilere hafızlık icazet belgelerini takdim etti. Hafızları tebrik eden Müftü Süleyman Eroğlu, onların yetişmelerinde büyük emeği olan anne, baba ve hocalarına teşekkür etti.