Mezuniyet törenine katılan Çorum Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, miniklerin almış oldukları eğitimin onların kişisel gelişimlerine büyük katkı sağlayacağını belirterek, "Bugün burada mezun olan tüm çocuklarımızı tebrik ediyor ve başarılarının hayat boyu devam etmesini diliyorum," dedi. Vali Dağlı, bu tür etkinliklerin çocukların eğitimine ve sosyal gelişimine olan olumlu etkilerine dikkat çekti.

Kurban Bayramı'nda acı tablo: Trafik kazalarında 36 kişi hayatını kaybetti Kurban Bayramı'nda acı tablo: Trafik kazalarında 36 kişi hayatını kaybetti

Çorum İl Müftüsü Şahin Yıldırım da programa katılarak, miniklerin Kur'an-ı Kerim eğitimlerini başarıyla tamamlamalarının önemine değindi. Müftü Yıldırım, "Bu yaşta almış oldukları bu değerli eğitim, çocuklarımızın hayat boyu manevi bir rehber olacak. Bu güzel etkinliği düzenleyen ve katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum," dedi.

Mezuniyet töreni, minik öğrencilerin sergiledikleri çeşitli gösteriler ve etkinliklerle renklendi. Aileler ve davetliler, çocukların performanslarını büyük bir gurur ve coşku ile izledi.

Editör: Kubilay Olcan