Hamit Dereli: Kargı’nın cehresini değiştireceğiz Hamit Dereli: Kargı’nın cehresini değiştireceğiz

Hükümet Konağı önünde gerçekleşen çelenk sunma töreninde Kargı Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı çelenkleri Atatürk anıtına sunuldu. Saygı duruşunda bulunulması ve istiklal marşının okunmasının ardından tören sona erdi.

Törene Kargı Kaymakamı Taha Soydaş, Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, Cumhuriyet Savcısı Elif Sümeyye Avcı, AK Parti Kargı İlçe Başkanı Adem Bülbül, CHP İlçe Başkanı Kemal Dümenci, MHP İlçe Başkanı Raşit Erdoğan, İyi Parti İlçe Başkanı Numan Moral, İlçe Emniyet Amir Vekili. Komiser Çağatay Özyılmaz, İlçe Jandarma Komutan V. J. Kd. Üst. Çvş. Abdurrahman Kantaroğlu, kurum müdürleri, okul müdürleri öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Daha sonra Atatürk Orta Okulu Konferans salonunda Kargı Fen Lisesi tarafından hazırlanan anma programına katılan protokol üyeleri burada öğrenciler tarafından hazırlanan sinevizyon ve oratoryo gösterilerini izlediler.

Programın sonunda, Atatürk konulu resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere Kargı Kaymakamı Taha Soydaş, Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen ve Cumhuriyet Savcısı Elif Sümeyye Avcı tarafından ödüller verildi.