Yalı Çapkını dizisinde 'Ferit' karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Mert Ramazan Demir, hastaneye kaldırıldı. Demir, rahatsızlığı nedeniyle dün akşam düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri'ne de katılamadı.

Yalı Çapkını dizisi oyuncularından Mert Ramazan Demir, dün gece düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri'ne katılamayınca, dizinin yapımcısı oyuncunun rahatsız olduğunu açıkladı.

Ünlü oyuncu, beta enfeksiyonu nedeniyle hastaneye kaldırıldı. 

Mustafakemalpaşa’ya kazandırılan araçlar teslim alındı Mustafakemalpaşa’ya kazandırılan araçlar teslim alındı

Onur Akay'ın haberine göre, başarılı oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Mert Ramazan Demir kimdir?

1998 İstanbul'da doğumlu olan yeni nesil oyunculardan Mert Ramazan Demir, tesadüfen bir okul tiyatrosunda sahneye çıkarak oyunculuk ile tanıştı. Profesyonel oyunculuk için Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio kurumlarında eğitim alan oyuncu, çeşitli Türk filmlerinde küçük roller aldıktan sonra 2019’da Sonia Nassery Cole'un yönettiği, "I Am You" adlı filmde Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır ile birlikte kamera karşısına geçti. Can Evrenol'un yönettiği ve 2020'de yayınlanan BluTV dizisi "Çıplak"ta rol aldıktan sonra adından daha çok söz ettiren genç oyuncu, aynı yıl "Öğretmen" adlı dizide, 2021’de "Ölüm Zamanı" adlı sürreal suç dizisinde rol aldı. Netflix yerli yapımlarından olan "UFO" (2022) adlı filmde İpek Filiz Yazıcı ile başrolleri paylaşan oyuncu, Afra Saraçoğlu ile Yalı Çapkını (2022-2023) adlı tv dizisinde ve bir başka Netflix yapımı olan "Şahmaran" adlı dizide de rol almaktadır.

Editör: Haber Merkezi