Sungurlu'nun sevilen simalarından Volkan Hançeroğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde yine farkındalık yarattı. Engelli bakım merkezlerine giden Hançeroğlu, kendisi gibi özel bireylere çiçek ve çeşitli hediyeler vererek gönüllere dokundu.

Özel günlerde, ilçede yaptığı çeşitli etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Hançeroğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde de yine farkındalık yarattı. Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Mavi Ocak Özel Bakım Merkezini ziyaret eden Hançeroğlu, burada tedavi ve eğitim gören özel bireylere gül ve çeşitli hediyeler vererek sevindirdi.

Çorum'un Yüzyılı başlıyor: Halil İbrahim Aşgın'dan 41 yeni proje Çorum'un Yüzyılı başlıyor: Halil İbrahim Aşgın'dan 41 yeni proje

İlçe Kaymakamı Fatih Görmüş başta olmak üzere Belediye Başkan Yardımcıları Bahri Sezen, Mükremin Dağaşan ve kurum müdürlerini ziyaret eden Hançeroğlu, bu zamana kadar özel bireylere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Hançeroğlu ayrıca, kendisine sponsor olan Çorum FK Başkanı Oğuzhan Yalçın başta olmak üzere diğer destekçilerine de teşekkür etti.