Osmancık Haber Gazetesi

Çorum Yayla Haber Gazetesi

Çorum

Osmancık

Çorum Haber

Çorum Haberleri

Çorum Belediyesi

Çorum Valiliği

Çorumspor

Çorum Gazetesi

Çorum Gazeteleri

Ahmet Ahlatcı

Çorumhaber

Corum

corumhaber

Çorumhaber

Çorum Yayla Haber Gazetesi

Çorum Haber Gazetesi

Çorum Haberleri oku

Sungurlu

Alaca

Osmancık

Sungurlu

İskilip

Kargı

Habercim19

habercim19.com

corumhaber.net

corumhakimiyet.net

çorum time

corum time

çorum valilik

Çorum Belediye

Çorum Belediyespor

Yeni Çorumspor

Çorum Yerel

ÇorumYerel Ekonomi

Çorum Ahmet Ahlatcı

Ahmet Ahlatcı

Çorum Ak Parti

Çorum CHP

Çorum İyi Parti

Çorum MHP

Çorum Gelecek Partisi

Çorum DEVA

Çorum Saadet Partisi

Ahmet Sami Ceylan

Cahit Bağcı

Agah Kafkas

Salim Uslu

Tufan Köse

Oğuzhan Kaya

Kenan Nohut

Ali Haydar Tanrıverdi

Hacı Odabaş

Yusuf Ahlatcı

Mustafa Tahtasız

Çorumluyuz

Çorumlu Amir

Çorumlu

Çorumda

Çorumdan

Çorum Yayla Haber Gazetesi

Yayla Haber

Çorum Yayla Haber

Çorum Haber

Çorum Haber Gazetesi

Çorum Yerel

Çorum Yerel Gazete

Çorum
Corum
Çorumhaber
Corumhaber
çorum gazetesi
çorum gazeteleri
çorum haberleri oku

19 Mayıs için sportif etkinlikler
banner145

Osmancık'ta 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 100. Yıl Dönümü kutlamaları nedeniyle bir dizi sportif etkinlikler düzenlendi.

Osmancık İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü'nün organize ettiği etkinlikler, coşku içinde gerçekleştirildi.

Böylelikle 19 Mayıs, Osmancık'ta anlamına ve içeriğine uygun bir şekilde kutlandı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 100. yılı kutlamaları 10-19 Mayıs tarihleri arasında çeşitli yarışmalarla kutlandı. Bu çerçevede satranç turnuvasından bocce, bocceden darta, darttan futbol turnuvasına, futboldan bisiklet turuna kadar çeşitli spor branşlarında etkinlik ve yarışmalar düzenlendi.

Turnuvalarda dereceye giren öğrencilere İlçe Kaymakamı Hakan Alkan ve ilçe protokolü tarafından çeşitli ödüller verildi.

Turnuvalarda dereceye giren takım ve öğrencileri sıralaması şu şekilde:

Satranç turnuvasında dereceye giren öğrenciler:

Okan Korkmaz (Gemici İlköğretim Okulu) birinci, İkra Kütük (İnönüzaferi İlköğretim Okulu) ikinci, Elif Taşlı (İnönüzaferi İlköğretim Okulu) üçüncü, Emirhan Dölcü (İnönüzaferi İlköğretim Okulu) dördüncü.

Futbol turnuvasında dereceye giren takımları:

İnönüzaferi İlkokulu birinci, Koyunbaba İlkokulu ikinci, Akşemsettin İlkokulu üçüncü, 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu dördüncü, Gemici İlkokulu beşinci, Gaziosman İlkokulu altıncı.

Dart turnuvasında dereceye giren kız öğrenciler:

İmam Hatip Lisesi birinci, MTAL ikinci, İsmail Karataş Sağlık Meslek Lisesi üçüncü.

Dart turnuvasında dereceye giren erkek öğrenciler:

İmam Hatip Lisesi birinci, MTAL ikinci, İsmail Karataş Sağlık Meslek Lisesi üçüncü.

Bocce turnuvasında dereceye giren kız öğrenciler:

İmam Hatip Lisesi birinci, MTAL ikinci, İsmail Karataş Sağlık Meslek Lisesi üçüncü.

Bocce turnuvasında dereceye giren erkek öğrenciler:

İmam Hatip Lisesi birinci, MTAL ikinci, İsmail Karataş Sağlık Meslek Lisesi üçüncü.

İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Abdullah Küçükgöz, bu tür turnuvaların her yıl devamının geleceğini belirterek, "inşallah daha güzel, centilmence ve daha başarılı turnuvalara imza atacağız. Böylelikle gençlerimiz hem spor yapmış olur hem de bizler bir arada geniş bir aile olmuş oluruz" dedi.

Selma Çetindere

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.