Osmancık İnönü Zaferi İlkokulu 1993 mezunları emekli ilkokul öğretmenleri Fatma Aka'yı evinde ziyaret ederek öğretmenlerinin Öğretmenler Günü'nü kutladılar.

Ömer Derindere Fen Lisesi Müdürü Mustafa Yıldırım, Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Mehmet Gürer, Asrı Mezarlık Camii İmam Hatipi Vedat Dölcü, serbest meslek erbabı Mustafa Keskin ve ilçemiz esnaflarından Metin Üzüm'ün bulunduğu ziyaret duygusal anlara sahne oldu.

Okul yıllarındaki öğrencilerinin vefasından dolayı çok mutlu olduğunu anlatan Aka, “Öğrencilerimin buraya gelmesi, ziyaretleri beni çok duygulandırdı. Öğrencilerimden çok memnunum, onların başarılarını duydukça gurur duyuyorum. Yıllar sonra yapılan bu ziyaret bana öğretmenlik yıllarımı hatırlattı. Sağ olsunlar” dedi.

Arkadaşları adına konuşan Ömer Derindere Fen Lisesi Müdürü Mustafa Yıldırım; her yıl Öğretmenler Günü'nde öğretmenlerinin günlerini kutladıklarını ama bu yıl farklı olarak evinde ziyaret etmek istediklerini ifade etti. Güzel bir ziyaret oldu, bize okul yıllarımızı hatırlattı.

İYİ Parti’nin Osmancık Belediye ve İl Genel Meclis üyesi adayları belli oldu İYİ Parti’nin Osmancık Belediye ve İl Genel Meclis üyesi adayları belli oldu

Bizim bazı değerlerimize sahip çıkmamız konusunda örnek olmamız gerekiyor. Bizlerin bugünlere gelmesinde öğretmenlerimizin büyük emeği var. Öğretmenlerimiz bizim için hiçbir zaman unutmamız gereken bir değer.  Ben buradan bir kez daha tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü'nü kutluyorum." diye konuştu.