Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Osmancık’ta çeşitli etkinliklerle kutlandı. 

OSMANCIK KAYMAKAMI ZEYNEP BAŞAR OLDU

Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Kaymakamlık koltuğunu Zeynep Başar’a emanet etti. Kaymakam Akpay, tüm çocukların bayramını kutladığını dile getirerek, çocuklara başarılar diledi. 

Orman İşletme Müdürlükleri arasında Futbol Turnuvası düzenlendi Orman İşletme Müdürlükleri arasında Futbol Turnuvası düzenlendi

BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOLTUĞU ÇOCUKLARA EMANET

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Belediye Başkanlığı koltuğunu çocuklara emanet etti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebeti ile çocuklarla bir araya gelen Başkan Gelgör, kendisini ziyaret eden çocuklara koltuğunu devretti. 

Başkan Gelgör, “Bu gün başkanlık makamını çocuklarımıza devrettik. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Çocuklarımızın mutluluğu gelecek için en büyük umuttur. Tüm çocuklarımızı gözlerinden öpüyor, mutlu ve başarı dolu bir gelecek diliyorum.” dedi. 

Editör: Ebru Çalık