Osmancık Cumhuriyet Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen Resim Sergisi Kent Meydanında düzenlenen açılış töreni ile sergilendi. Sergiye Belediye Başkanvekili Mahmut Atmaca, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Dilbaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Makineci, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Osmancık Cumhuriyet Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen Resim Sergisi vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.
Editör: Ebru Çalık