Çorum'da bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden gelen son dakika uyarısına göre, şehir sabah saatlerinden itibaren yağmurlu ve sağanak yağışın etkisine giriyor. İşte detaylar...

Meteoroloji tarafından Çorum için yeni hava durumu raporunu yayımladı. Yayımlanan raporda Çorum'da vatandaşlar için uyarı yapıldı. Çorum'da bugün sabah saatlerinden itibaren sağanak ve yağmurlu bir havanın etkili olması ve hafta içide yağışların devam etmesi bekleniyor.

Çorum Belediyesi'nde yeni dönem: Başkan yardımcıları ve görevleri belli oldu Çorum Belediyesi'nde yeni dönem: Başkan yardımcıları ve görevleri belli oldu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan tahminlere göre, Çorum'da 3 Mart 2024 Pazar günü yağmurlu ve sağanak yağışlı bir hava beklenirken, yağışların Perşembe gününe kadar devam edeceği tahmin edildi.

Sağanak nedeniyle meydana gelebilecek su baskını ve ulaşımda aksamalara karşı vatandaşların dikkatli ve tedbirli olunması isteniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre Çorum'da bugün için beklenen en düşük hava sıcaklığı 1 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 13 derece olacak. Çorum'da rüzgar 8 km hızla kuzeyden esecek.