İsrail'in, Gazze Şeridi'ne saldırılarına tepki gösteren şarkıcı Halsey, Filistin'e yardım gönderen kuruluşlara bağışta bulunacağını duyurdu. Filistin’i destekleyen bir açıklama yapan Halsey, daha önce korktuğu için konuşamadığını da itiraf etti.

Türk senarist Alev Aydın ile yollarını ayıran ABD'li şarkıcı Halsey açıklamasıyla gündem oldu.

ABD'li şarkıcı Halsey, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına ilişkin uzun süredir açıklama yapmadığı için pişmanlık duyduğunu belirterek, Filistin'e yardım gönderen kuruluşlara bağışta bulunacağını duyurdu.

Şarkıcı Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda, her ne kadar daha önce Filistin halkının egemenliği hakkında açıklamalar yapsa da Gazze'de yaşananlara ilişkin uzun süredir yazılı olarak bir açıklama yapmadığı için pişmanlık duyduğunu belirterek, Filistin halkının özgürlüğüne verdiği desteği yineledi.

Sakla Beni'nin İncila'sı Cemre Baysel, Aşk filmi galasında göz kamaştırdı Sakla Beni'nin İncila'sı Cemre Baysel, Aşk filmi galasında göz kamaştırdı

“Birkaç kişi bunun korkaklık olduğunu öne sürdü diyen Halsey "Tamamen dürüst olmak gerekirse, öyle. Buraya, bunun böyle olduğunu söylemeye, pişmanlığımı kabul etmeye ve Filistin halkının kurtuluşu için duruşumu belirtmeye geldim" dedi.