John Wick 4 filmi konusu ve oyuncularıyla merak ediliyor. John Wick 4 serisinin dördüncü filmi bu akşam ilk kez televizyon ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Aksiyon ve gerilim sevenlerin heyecanla beklediği John Wick 4 filminin yönetmen koltuğunda Chad Stahelski oturuyor. Peki, John Wick 4 filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?

John Wick 4 filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Keanu Reeves'in başrolde yer aldığı John Wick 4 filmi bu akşam televizyon ekranlarında olacak. Senaryosu Shay Hatten, Michael Finch tarafından kaleme alınan John Wick 4) filmi 2023 yılında vizyona girdi. İşte John Wick 4 filmi konusu, oyuncu kadrosu hakkında detaylar…

JOHN WİCK 4 FİLMİ KONUSU NEDİR?

John Wick 4, büyük suç örgütünü yenmeye çalışırken yeni bir düşmanla yüzleşmek zorunda olan John Wick’in hikayesini konu ediyor. John Wick, High Table olarak bilinen suç örgütünü yenmenin bir yolunu keşfeder. Ancak özgürlüğünü kazanmadan önce, dünya çapında güçlü ittifaklar kuran ve John'un eski arkadaşlarını düşmana çeviren yeni düşmanı The Marquis'le yüzleşmesi gerekiyor. John, hayatta kalmak istiyorsa becerilerinin sınırlarını zorlamak zorundadır.

JOHN WİCK 4 FİLMİ OYUNCULARI

Keanu Reeves,

Ruhi Çenet'in Youtube hesabı nasıl çalındı? Ruhi Çenet hesabını geri alabildi mi? Ruhi Çenet'in Youtube hesabı nasıl çalındı? Ruhi Çenet hesabını geri alabildi mi?

Donnie Yen,

Bill Skarsgård