Düşüş filminin konusu ve oyuncu kadrosu merak konusu oldu. Kanal D’de yayınlanacak olan Düşüş filmi izleyici karşısına çıkıyor. Film severler tarafından aksiyon, gerilim türündeki 2011 yapımı Düşüş filmine ilişkin 'Düşüş filminin konusu ne, oyuncuları kim?' sorularının cevabı araştırılıyor. İşte detaylar…

Yönetmen koltuğunda Scott Mann'in oturduğu ve başrollerini Grace Caroline Currey, Virginia Gardner ve Mason Gooding'in paylaştığı Düşüş filmi, televizyonda ilk kez yayınlanacak. Dünya çapında beğeni toplayan film için araştırmalar sıklaştı. Peki, Düşüş filminin konusu ne? Düşüş oyuncuları kim?

DÜŞÜŞ FİLMİ KONUSU NEDİR?
Yakın arkadaş olan Becky ve Hunter, Becky'nin rahmetli kocasının küllerini dağıtmak için 2000 fit yükseklikteki terk edilmeiş bir kulenin tepesine tırmanmaya karar verir. Ancak tepeye tırmanırken merdivenin bazı bölümleri kuleden kopunca, Becky ve Hunter mahsur kalır. Becky ve Hunter'ın uzman tırmanma becerileri ve dostluk bağları, zorlu koşullarda, malzeme eksikliğinde ve baş dönmesine neden olan yüksekliklerde hayatta kalmak için umutsuz bir mücadele verirken nihai teste tabi tutulur.

Çorum'da 7 gün 24 saat açık kütüphane Çorum'da 7 gün 24 saat açık kütüphane

DÜŞÜŞ FİLMİ OYUNCULARI KİM?
Grace Caroline Currey

Virginia Gardner

Mason Gooding

Jeffrey Dean Morgan

Jasper Cole

Darrell Dennis

Julia Pace Mitchell