Genç MÜSİAD tarafından bu yıl 8.’si düzenlenen Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi (UGİK), “Global Harmony” temasıyla 8 Şubat’ta Grand Cevahir Otel’de düzenlendi.

Genç MÜSİAD Çorum Şube Başkanı Erdem Arslan, Yönetim Kurulu Üyeleri ile programa katılım sağladı. 

Konuyla ilgili bilgi veren Erdem Arslan, şu ifadeleri kullandı: 

“Ulusal ve uluslararası birçok önemli ismin katılacağı kongre; globalleşen dünyanın yeni kavramlarına odaklanmayı ve bu anlamda dünyaya yön veren bir bilinç aşılamayı amaçlıyor.

Ordu'da kahverengi kokarca ile mücadelede 4 ayda 40 bin nokta ilaçlandı Ordu'da kahverengi kokarca ile mücadelede 4 ayda 40 bin nokta ilaçlandı

Globalleşen dünyada çağın gerektirdiği vizyoner iş insanı ruhu ve bakış açısına sahip gençlerin yetişebilmeleri gayesiyle hareket eden Genç MÜSİAD, Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi (UGİK) ile birlikte kolektif bilinç ruhunu bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi destekleri ve Genç MÜSİAD ev sahipliğinde düzenlenecek olan UGİK, Global Harmony ana temasının taşıyıcıları olan; “Simplicity”, “Harmony” ve “Opportunity” başlıkları ile günümüz iş dünyasına önemli bir perspektif sunacak.”