Teknik direktör Hakan Kutlu'nun önümüzdeki yıl için Erzurumspor ile yeniden anlaşması, camiayı heyecanlandırdı. Kutlu'nun imza haberini "Transfer tahtasının açılışının müjdesi" olarak yorumlayan taraftarlar, "Hakan Kutlu resmi sözleşme imzaladığına göre, transfer tahtası kesin olarak açılacak demektir. Zira transferler ve tahta noktasında garanti görmeden Hakan Hoca'nın sözleşmeye imza attığını düşünmüyoruz" sözleriyle değerlendirdiler. 

Erzurumspor'un sosyal medya hesaplarından yapılan bilgilendirmeye göre, teknik direktör Hakan Kutlu, bugün Kulüp Başkanı Ahmet Dal ile bir araya geldi. Erzurum’da ve Erzurumspor’da bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu ve hedeflerinin olduğunu belirten Hakan Kutlu, görüşme sonrasında resmi sözleşmeyi imzaladı.

Sosyal medya yıkılıyor! TFF’nin EURO 2024’e götürdüğü bedava davetli sayısı dudak uçuklattı Sosyal medya yıkılıyor! TFF’nin EURO 2024’e götürdüğü bedava davetli sayısı dudak uçuklattı

Başkan Ahmet Dal da Hakan Kutlu ve ekibi ile yeniden anlaştıkları için mutlu olduklarını belirterek, "Kendisiyle yapacağımız, ulaşacağımız hedeflerimiz var. Bu hedeflerimize emin adımlarla yürüyeceğiz" dedi.

Editör: Haber Merkezi