İstanbul'da bu müzede eğlence ve keşif dolu bayram İstanbul'da bu müzede eğlence ve keşif dolu bayram

Dünya Çölyak Günü dolayısıyla AHL AVM’ de üçüncü katta yer alan ve işletmeciliğini Sümeyye ve Buğrahan Yılmaz çiftinin yaptığı ”Armoni Lezzet Atölyesi”nde katılımcılara glütensiz waffle ikram edildi.

İşletme Sahibi Buğrahan Yılmaz Dünya Çölyak Gününde çölyaklılarla beraber olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek ”Glütensiz hamurun taze meyvelerle birleşmesiyle oluşan eşsiz waffle lezzetimizi misafirlerimizin beğenisine sunduk. Bundan sonra menümüzde her zaman yer alacak. Glütensiz ürün çeşitlerini artırmayı düşünüyoruz. Glütensiz diyet yapanlara hizmet yapabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz ” dedi.

Konu hakkında açıklama yapan Çölyak Derneği Başkanı Fatma Müjgan Demir, “Gerçekleştirilen bu güzel etkinlik için Sümeyye ve Buğrahan Yılmaz çiftine teşekkür eriyoruz. Armoni Lezzet Atölyesi’nde glütensiz ürünlerin bulunması bizi çok mutlu etti. Lezzetli bu glütensiz waffle üyelerimiz çok sevdi. İlimizde glütensiz ürün imal eden bu tip işletmelerin artmasını ümit ediyoruz ” ifadelerine yer verdi.

Editör: Haber Merkezi