Demet Özdemir'in Müge Anlı'nın programına katılması, sosyal medyada geniş yankı buldu. Ünlü oyuncu, programda gösterdiği duyarlılık ve cömertlikle herkesi kendine hayran bıraktı. Müge Anlı da Özdemir'in bu davranışından ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sevgisinin arttığını belirtti.

Satılamayan kurbanlıkları ESK alacak Satılamayan kurbanlıkları ESK alacak

Son olarak başrolünü Engin Akyürek ile paylaştığı Adım Farah dizisiyle izleyicisinin karşısına çıkan Demet Özdemir şimdi de Müge Anlı'nın programına katıldı. Ünlü oyuncuyu canlı yayında görenler şaşkınlığını gizleyemedi.
Özel hayatı, sosyal medya paylaşımları ve başarılı oyunculuğu ile son dönemin en dikkat çeken isimlerinden biri olan Demet Özdemir her adımıyla olay oluyor.

Ünlü oyuncu şimdi de Müge Anlı'nın hafta içi her gün ekrana gelen programına çıktı. Demet Özdemir'i canlı yayında görenler çok şaşırdı. Özdemir, Müge Anlı'nın iyilik kampanyasına katıldı ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere 4 adet akülü tekerlekli sandalye bağışladı.

Müge Anlı "Zaten çok seviyordum, sevgim katlandı" dediği Özdemir'in programın sıkı bir takipçisi olduğunu ve tüm konulara hakim olduğunu da dile getirdi.

Müge Anlı'nın teşekkürlerini ilettiği Demet Özdemir, örnek hareketi ile bir kez daha gönülleri fethetti. Ünlü isme sosyal medyada; 'Helal olsun' yorumları yapıldı.

Editör: Haber Merkezi