Çorum Yıldız Kızlar Bilek Güreşi İl Birinciliği müsabakaları Atatürk Spor Salonunda yapılan maçlar sonunda belli oldu. Dereceye giren sporculara madalyaları düzenlenen törenle verildi.

Çekişmeli maçlara sahne olan müsabakalar sonunda dereceye giren sporcular ise şöyle;

Sağ Kol

35 KG
1. Hacer Pınar Şahin - Atatürk Ortaokulu 
2. ⁠Elif Karakaya - Atatürk Ortaokulu 
3. ⁠Neslihan Şahin - Kocatepe Ortaokulu 

Bülent Uygun: "Keyifli bir maç oldu" Bülent Uygun: "Keyifli bir maç oldu"

40 KG
1. Zeynep Özübek- TOKI Şehit Şükrü Özyılmaz Ortaokulu
2. ⁠Asiye Gökdoğan - Ceritler Ortaokulu 
3. ⁠Yağmur Aykaç - Ceritler Ortaokulu
4. ⁠Hayrunisa Koçbıyık - TOKI Şehit Şükrü Özyılmaz Ortaokulu

45 KG
1. Beyzanur Çınar - Atatürk Ortaokulu 
2. ⁠Emine Doguz - Ceritler Ortaokulu 
3. ⁠Buse Duran - Ceritler Ortaokulu 
4. ⁠Sibel Nur Şeker - TOKI Şehit Şükrü Özyılmaz Ortaokulu

50 KG
1. Nihal Bal - Bayat Hasan Çelebi İmam Hatip Ortaokulu 
2. ⁠Su Altın - Akören Şehit Erol Keskin Ortaokulu 
3. ⁠Beren Çelik - TOKI Şehit Şükrü Özyılmaz Ortaokulu

55 KG
1. Hayriyyenaz Tilci - Bayat Hasan Çelebi Ortaokulu 
2. Tuğçe Güler - Atatürk Ortaokulu 
3. ⁠Emine Örs - Akören Şehit Erol Keskin Ortaokulu 
4. ⁠Belinay Kuluncan - Kocatepe Ortaokulu 

60 KG 
1. Aylin Nesimi Gökçe - TOKI Şehit Şükrü Özyılmaz Ortaokulu
2. ⁠Sıla Çankal - Ebusuud Efendi Ortaokulu 
3. ⁠Sıla Uşak - Dr. Sadık Ahmet Ortaokulu 
4. ⁠Ayşe Sudem Keskin - Akören Şehit Erol Keskin Ortaokulu 

65 KG 
1. Zeynep İrem Kırat - Bayat Hasan Çelebi İmam Hatip Ortaokulu 
2. ⁠Zümra Berra Keskin - Akören Şehit Erol Keskin Ortaokulu 

+65 KG
1. Ceyda Ses - Dr. Sadık Ahmet Ortaokulu 
2. ⁠Medine Reyyan Köken - Bayat Hasan Çelebi İmam Hatip Ortaokulu 
3. ⁠Eylül Aksoy- Çorum Dr. Sadık Ahmet Ortaokulu 
4. ⁠Gizem Şahin - Osmancık Akören Şehit Erol Keskin Ortaokulu 

Sol Kol

35 KG 
1. Hacer Pınar Kaya 
2. ⁠Elif Karakaya 
3. ⁠Neslihan Şahin 

40 KG 
1. Hayrunnisa Koçbıyık - TOKI Şehit Şükrü Özyol Ortaokulu 
2. ⁠Zeynep Özübek - TOKI Şehit Şükrü Özyol Ortaokulu 
3. ⁠Asiye Kökdoğan - Ceritler Ortaokulu 
4. ⁠Gonca Sarıduğan - Ebusuud Efendi Ortaokulu 
45 KG
1. Emine Doguz - Ceritler Ortaokulu 
2. ⁠Buse Duran - Ceritler Ortaokulu 
3. ⁠Beyzanur Çınar - Atatürk Ortaokulu 
4. ⁠Sibel Nur Şeker - TOKI Şehit Şükrü Özyol Ortaokulu 

50 KG
1. Nihal Bal - Bayat Hasan Çelebi Ortaokulu 
2. Su Altın - Akören Şehit Erol Keskin Ortaokulu 
3. ⁠Beren Çelik - TOKI Şehit Şükrü Özyol Ortaokulu 

55 KG 
1. Hariyenaz Tilci -Atatürk Ortaokulu 
2. ⁠Tuğçe Güler - Akören Şehit Erol Keskin Ortaokulu 
3. ⁠Şerife Ecrin Topuz - Akören Şehit Erol Keskin Ortaokulu 
4. ⁠Emine Örs TOKI Şehit Şükrü Özyol Ortaokulu 

60 KG 
1. Aylin Nesimi Gökçe - TOKI Şehit Şükrü Özyol Ortaokulu 
2. ⁠Sıla Uşak - Dr. Sadık Ahmet Ortaokulu 
3. ⁠Sıla Çankal - Ebusuud Efendi Ortaokulu 
4. ⁠Ayşe Sudem Keskin - TOKI Şehit Şükrü Özyol Ortaokulu 

65 KG
1. Zümra Beren Keskin - Akören Şehit Erol Keskin Ortaokulu 
2. ⁠Zeynep İrem Kırat - Bayat Hasan Çelebi Ortaokulu 

+65 KG 
1. Eylül Aksoy - Dr. Sadık Ahmet Ortaokulu 
2. ⁠Ceyda Ses - Dr. Sadık Ahmet Ortaokulu 
3. ⁠Gizem Şahin - Akören Şehit Erol Keskin Ortaokulu 
4. ⁠Medine Reyyan Köken - Bayat Hasan Çelebi Ortaokulu