Yoğun katılımın olduğu resepsiyonda Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, konuklarıyla yakından ilgilendi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kabul töreni, Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı ve eşi Nurgül Dağlı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Resepsiyona; Çorum Milletvekilleri Yusuf Ahlatcı, Mehmet Tahtasız, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, vali yardımcıları, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Naim Çetinkaya ve İl Emniyet Müdürü Arif Pehlivan, Baro Başkanı Av. Turan Kalıpcı, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütlerinin temsilcileri, siyasi parti yöneticileri, şehit aileleri, gaziler ile çok sayıda davetli katıldı.

Çorum'da elektrik kesintisi! YEDAŞ duyurdu: Çorum'un bu ilçelerinde saatlerce elektrik kesilecek Çorum'da elektrik kesintisi! YEDAŞ duyurdu: Çorum'un bu ilçelerinde saatlerce elektrik kesilecek

Program sırasında günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapan Vali Dağlı, tüm katılımcıların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı.

Konuşmanın ardından Atatürk’ün sevdiği türkü ve şarkılardan oluşan bir müzik dinletisi sunuldu.Vali Dağlı ile Belediye Başkanı Aşgın, tüm konuklarla tek tek görüşerek sohbet etti, bayramlarını kutladı.