Çorum’da, dün babası ile birlikte kaldırımda yürüyen bir şahsa pompalı tüfekle ateş açılmış, yaralanan şahıs kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınmıştı. Saldırı anı çevrede bulunan bir işyerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Cemilbey Caddesi üzerinde yaşanan olayda, kaldırımda yürümekte olan O.D., yolun karşı tarafında bulunan S.B. ve F.Ş'nin pompalı tüfek ile açtığı ateş sonucunda yaralanmış, kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınmıştı.

Trafik kurallarına uymayanlara Çorum polisinden sert cevap: 8 araç trafikten men edildi, 349 lira ceza kesildi Trafik kurallarına uymayanlara Çorum polisinden sert cevap: 8 araç trafikten men edildi, 349 lira ceza kesildi

Saldırı anı olay yerinde bulunan bir işyerinin güvenlik kamerasına böyle yansıdı. Ellerindeki pompalı tüfek ile biranda ortaya çıkan iki kişi yolun karşı tarafında bulunan bir şahsa ateş açıyorlar. Yaşanan olayda O.D. adlı şahıs vücuduna isabet eden tüfek saçmaları ile yaralanırken, açılan ateş sonucunda çevrede bulunan 3 araçta saçmaların hedefi olmuştu.