Yapımcılığını Vahdet Erdoğan’ın, İdari Yapımcılığını Hakan Aytekin’in, yönetmenliğini Bora Onur’un yaptığı, senaryosunu ise Barış Başar’ın kaleme aldığı, “C Takımı” isimli komedi filmi, 16 Şubat’ta vizyona giriyor. 

Birbirinden yıldız isimlerin yer aldığı film, daha vizyona girmeden, ikincisi için de şimdiden kollar sıvandı. 

Filmin, ikincisinin Çorum’da çekilmesi planlanıyor.

30 yıldır arkadaş olan yedi kişinin yaşadığı maceraların anlatıldığı filmin başrollerini Toygan Avanoğlu, Murat Akkoyunlu, Sera Tokdemir, Barış Başar, Hakan Bulut, Ömer Kurt ve Turgay Tanülkü paylaşıyor. 

Filmde bu isimlere Abdül Süsler, Billur Yılmaz, Emir Sefa Yıldırım, Dilara Üçüncüoğlu,  Yonca Başak Kurum, Öykü Uslu, Yasemin Sümer eşlik ederken, filmin kadrosunda Altan Erkekli, Alper Saldıran, Ferdi Akarnur, Dost Elver, Cansu Canan Özgen, Mustafa Şahin, Alpaslan Özmol  gibi ünlü isimler de yer alıyor. Aynı zamanda da filmin müziklerini yapan Çağatay Akman da filmin kadrosunda yer alıyor.

90’lı yıllarda ve günümüzde geçen lisede tanışan bir grup arkadaşın başına gelen olayları anlatan komedi filmi C Takımı’nın 16 Şubat 2024 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor. 

“Nasipse Olur” ve “Sil Baştan Kaynanam” filmleri ile tanınan yapımcı Vahdet Erdoğan, “Güzel başladı, güzel bitiriyoruz. Oyuncu arkadaşlarıma, sette çalışan herkese çok teşekkür ediyorum. Harika bir iş çıktı. Bundan sonraki notu izleyiciler verecek” dedi.

C TAKIMI 2’NİN ÇORUM’DA ÇEKİLMESİ DÜŞÜNÜLÜYOR

Öğrencilerinin ilgisinden yola çıktı, ilk sergisini açtı Öğrencilerinin ilgisinden yola çıktı, ilk sergisini açtı

“C Takımı” isimli komedi filmi henüz vizyona girmeden, ikincisinin de çekilmesi için çalışmalar şimdiden başladı. Filmin ikincisi serisinin ise Çorum’da çekilmesi düşünülüyor. Yapımcılığını Vahdet Erdoğan’ın yaptığı C Takımı filminin Yapım Sorumlusu hemşehrimiz Hakan Danlı’nın mekan araştırması yaptığı öğrenildi.