ANKARA (AA) - Aytemiz Vaay kullanıcıları, Miniyol üzerinden yapacakları araç kiralamasında yüzde 10 indirime ek, Aytemiz'den akaryakıt alımlarında da yüzde 3 indirimden yararlanabilecek.

Şirketten yapılan açıklamada, sömestirde araç kiralayacaklar için Aytemiz ve Miniyol özel bir indirim paketi hazırladı.

Kampanya kapsamında Aytemiz Vaay kullanıcıları, Miniyol üzerinden yapacakları araç kiralamalarında akaryakıtta fiyat indiriminden faydalanabilecekler.

Pizzabulls'tan Ankara'da 50 milyon liralık pizza fabrikası yatırımı Pizzabulls'tan Ankara'da 50 milyon liralık pizza fabrikası yatırımı

Halihazırda yüzde 3 indirimle araçlarından inmeden hızlı ve temassız şekilde akaryakıt alabilen Aytemiz Vaay kullanıcıları, Miniyol iş birliği kapsamında artık araç kiralarken de indirim kazanıyor.

31 Aralık 2024'e kadar devam edecek kampanya ile Aytemiz Vaay kullanıcıları, mobil uygulama üzerinden alacakları kodu Miniyol'daki "kupon kodu" alanına girerek, araçlarını yüzde 10 indirimle kiralayacak.

Kampanya kapsamında Miniyol kullanıcıları da Aytemiz Vaay avantajlarından faydalanabilecek.

Bu kapsamda, Miniyol tarafından paylaşılan kodun, Aytemiz Vaay mobil uygulamasındaki "katılım kodu" alanına girilmesiyle Miniyol kullanıcıları, yüzde 3'e varan indirimle akaryakıt alımı yapabilecekler.

Kampanyaya dair detaylı bilgilere "https://www.aytemiz.com.tr/" ve "https://www.miniyol.com/kampanyalaradresleri" üzerinden ulaşılabiliyor.Kaynak: aa