Trabzonspor'un Belçikalı oyuncusu Meunier, transfer sürecini anlattı: Trabzonspor'un Belçikalı oyuncusu Meunier, transfer sürecini anlattı:

Trendyol 1. Lig'in 14. haftasında deplasmanda karşılaştığı Adanaspor'u 3-0 mağlup eden Ahlatcı Çorum FK'da teknik direktör Serkan Özbalta ise takım olarak Filistinlilerin yanında olduklarını belirtti.

Yaşananlardan dolayı üzgün olduklarını anlatan Özbalta, "Bir maç onlara armağan edilir mi bilmiyorum. Çünkü çok farklı şeyler yaşanıyor ama en azından onların yanında olduğumuzu hissederler belki. Bu galibiyeti Filistinlilere armağan ediyorum." dedi.

Hemen hemen denk puanlardaki iki takımın mücadele ettiğini anlatan Özbalta, "Bu şekilde devam etmek durumundayız. Son iki haftada kazanmak çok güzel ama bunun yanında yenilmeden atılan goller bizi çok sevindiriyor. Bunu devam ettirmek istiyoruz. Takım savunmasına ve hücuma önem veriyoruz. İkisini bir arada yapmak istiyoruz. Bu bir maraton ve bu maratonun sonunda Çorum FK güzel bir yerde bitirecek diye ciddi umutlarım var." ifadelerini kullandı.