Çorumluların merakla beklediği 2 Mart Cumartesi günü hava durumu tahminleri açıklandı! Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son raporlarına göre, şehir bugün parçalı bulutlu bir gün geçirecek. İşte Çorum için detaylı hava durumu bilgileri...

2 Mart 2024 Çorum hava durumu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son tahminlerine göre, 2 Mart Cumartesi günü Çorum'da nasıl bir hava etkili olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü il il hava tahminlerini paylaştı. Peki, Çorum'da gün boyu hava nasıl olacak? İşte Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan hava durumu bilgileri…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son tahminlere göre: : Ülkemiz genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, Orta Karadeniz (Ordu dışında), Güneydoğu Anadolu'nun batısı, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Aksaray, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Eskişehir, Bolu, Sinop, Düzce, Kastamonu ve Diyarbakır çevreleri ile Ankara'nın batı kesimlerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Marmara ve Güneydoğu Anadolu'da toz taşınımı bekleniyor. İç ve doğu kesimlerde pus ve yer yer sis, doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda çığ tehlikesi bulunmaktadır.

Hava sıcaklıklarının Kuzey, iç ve doğu kesimlerde 2 ila 4 derece azalacağı diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

2 Mart 2024 Cumartesi Çorum hava durumu

Çorum Belediye Meclisi'nde yeni dönem başladı: İşte görev dağılımı ve alınan yeni kararlar! Çorum Belediye Meclisi'nde yeni dönem başladı: İşte görev dağılımı ve alınan yeni kararlar!

Meteoroloji’nin tahminlerine göre Çorum'da 2 Mart 2024 Cumartesi günü Çorum'da öğle saatlerine kadar çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren ise parçalı bulutlu ve güneşli bir hava bekleniyor. Çorum'da bugün için beklenen en yüksek hava sıcaklığı 16 derece, en düşük sıcaklık ise 3 derece olacak. Rüzgarın 6 km hızla kuzeydoğudan esmesi bekleniyor.