Çorum'un Osmancık İlçesi'nde DEVA Partisi Osmancık İlçe Başkanı Mali Müşavir Özdemir Göbel olurken, yönetim listesi şu isimlerden oluştu:
- OSMANCIK İLÇE YÖNETİM KURULU –
Özdemir GÖBEL (Başkan)
Özdemir Göbel Lisans – Mali Müşavir
Ali İbiş Lisans – Emekli
Uğur Çelik Lisans - Muhasebeci
Evren Karataş Ortaokul – Esnaf
Veysel Aydın İlkokul –Esnaf
Rahmi Aytekin Lise – Esnaf
Abdullah Helvacı Lise – Esnaf
Ercan Yılmaz İlkokul - Esnaf
İL YÖNETİM KURULU –
Orhan VARGELOĞLU (Başkan)
Orhan Vargeloğlu Lisans - İktisat Yönetim Finans Danışmanlığı
Mustafa Özateş Lisans - İktisat Mali Müşavir
Orhan Veli Yalçın Lisans – Endüstri Mühendisi
Tuğba Şeker Yüksek Lisans – Ziraat Mühendisi
Yunus Emre Özdemir Lisans – Hukuk - Avukat
Çiğdem Topakkaya Lisans – Fen Bilgisi Öğretmenliği - Öğretmen
Özcan Tevfik Esenkaya Yüksek Lisans - Maden Mühendisi
Özgür Özçereci Lisans – Uzman Doktor
Halil Afşar Lisans – Hukuk – Avukat
Ömer Akman Lisans -İşletme – Esnaf
Hamza Hazımlı Lisans – Hukuk – Avukat
Mesut Yılmaz Lisans – Fizik – İş Güvenliği Uzmanı
Cihat Eker Ön Lisans – Esnaf
Mustafa Tavukçı Lisans – Harita Mühendisi
Berker Eskizara Lisans – Ziraat Mühendisi
Gökhan Kabakdere Lisans – Lisans – Muhasebe
Nazlı Temizöz Lisans – İşletme – Yönetici
Dilek Kaya Lisans – Kamu Yönetimi – Eğitmen
Nermin İnanır Lisans – Beden Eğitimi – Eğitmen
Yaren Güney Lise – Hemşire
Kübra Bitmişoğlu Lise – Ev Hanımı
Ümmügülsüm Erboyacı Ön Lisans – İnşaat – Muhasebe
Ayşe Karaman Lisans – Kamu Yönetimi – Muhasebeci
Ali Abbas Boynueğri Lise – Esnaf
Gökhan Günder Ortaokul – Müteahhit - Esnaf
Mustafa Öksüz Lisans – İnşaat Mühendisi
Hacı Ogün Türkoğlu İlkokul – Esnaf
Abdullah Demirten İlkokul – Esnaf
Mustafa Selçuk Kavi Ön Lisans - Esnaf
MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU –
Ertan ELİAÇIK (Başkan)
Ertan Eliaçık Lisans – Kamu Yönetimi – Esnaf
Sadık Burak Aralık Lisans – İşletme – Muhasebe
Kemal Çıkdın Lise – Yönetici
Kerim Ardoğan Lise – Esnaf
Ümit Deniz Lisans - Makine Mühendisi – Esnaf
Selahattin Mert Baloğlu Yüksek Lisans – Liman İşletmeciliği – Esnaf
Erdal Tavukçı Lise – Esnaf
Çağdaş Temizöz Lisans – Harita Mühendisi ve Eksper
Talha Keleş Lisans - İktisat – Yönetici
Bilal Doğan Lisans - İşletme – Yönetici
Erol Ulcay Ön Lisans – Elektrik – Emekli
Ahmet Damar Lisans – İşletme – Esnaf
Ümit Akbaş Lisans - İletme – Yönetici
Deniz Arçok Ön Lisans-İnsan Kaynakları-Esnaf
Nazım Toker İlkokul – Emekli
Fatih Arslankılıç Lise – Esnaf
Abdurrahman Şahin İlkokul – Esnaf
Mehmet Arıcı Ortaokul – Hayvancılık
Yiğit Alp Şirek Lisans – İktisat – Ekonomist."