"Filistin Gazze Meselesi ve Dünya Devletlerinin İsrail İşgaline Karşı Tutumu" konferansı "Filistin Gazze Meselesi ve Dünya Devletlerinin İsrail İşgaline Karşı Tutumu" konferansı

Konya Valisi Vahdettin Özkan, akşam saatlerinde meydana gelen 5 kişinin hayatını kaybettiği, 5 kişinin de yaralandığı trafik kazasının ardından hastanede tedavi görenleri ve hayatını kaybedenlerin yakınlarını ziyaret ederek, başsağlığı ve şifa dileklerini iletti.

Vali Özkan, akşam saatlerinde merkez Selçuklu ilçesi Yeni İstanbul Caddesinde meydana gelen trafik kazasının ardından yaralananların tedavi gördüğü Konya Şehir Hastanesine geldi. Hastane yetkililerinden yaralıların sağlık durumlarıyla ilgili bilgi alan Vali Vahdettin Özkan, hastanede yaralıları ve hayatını kaybedenlerin yakınlarını ziyaret etti. Özkan, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır; yaralılara şifa diledi. Özkan, yaralıların tedavisi ile ilgili hastanelerde gerekenlerin yapıldığını, ilgili kurumların koordinasyon içerisinde sürecin takibini yaptığını kaydetti.

Kaynak: iha