EA FC24'e rakip olarak geliştirilen UFL, Cristiano Ronaldo'nun büyük yatırımıyla açık beta olarak piyasaya sürüldü. PS5 ve Xbox Series S/X kullanıcıları için ücretsiz olan bu yeni futbol oyunu, Unreal Engine teknolojisi ve güncel futbol istatistikleriyle dikkat çekiyor. Ronaldo'nun X hesabından yaptığı duyuru, futbol oyunlarına yeni bir soluk getiriyor.

EA FC24'e rakip olarak geliştirilen UFL açık beta olarak çıkış yaptı ve oyunseverler ile buluştu. Merakla beklenen oyuna 40 milyon dolarlık yatırım yapan Cristiano Ronaldo, açık beta duyurusunu sosyal medya platformu X üzerinden duyurdu.
EA FC 24'e rakip olarak geliştirilen futbol oyunu UFL, açık beta olarak kullanıcılarla buluştu.

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında Cristiano Ronaldo tarafından 40 milyon dolarlık yatırım alan Xbox Series S/X ve PlayStation 5 kullanıcıları için ücretsiz olarak çıkış yaptı.

"HEYECAN DUYUYORUM"

Cristiano Ronaldo, 40 milyon dolarlık yatırımın ardından UFL ile yeni ortaklığı hakkında, "UFL futbol oyunlarında yeni bir tür olabileceği için bu projenin bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen UFL, 65.000'den fazla profesyonel futbolcuyu temsil eden küresel bir organizasyon olan FIFPro ve bir spor performans analiz şirketi InStat ile iş birliği de yaptı.

Dünya durdu! Microsoft sistemlerindeki mavi ekran hatası global krize nasıl yol açtı? Dünya durdu! Microsoft sistemlerindeki mavi ekran hatası global krize nasıl yol açtı?

Bu ortaklıklar sayesinde oyundaki her futbolcu için güncel istatistikler sağlayacak.

Cristiano Ronaldo, X hesabından yaptığı paylaşımda  "UFL oyununun Açık Betası bugün başlıyor. PS5 ve Xbox Series X|S'de ücretsiz deneyin!  7-9 Haziran. Umarım orada görüşürüz!" ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi