Çorum'da çay ocağı tartışması kanlı bitti: Göğsünden bıçaklanan adam hastanede yaşam mücadelesi veriyor! Çorum'da çay ocağı tartışması kanlı bitti: Göğsünden bıçaklanan adam hastanede yaşam mücadelesi veriyor!

Çorum Emniyet Müdürlüğü ekipleri, son 2 hafta içerisinde çeşitli suçlardan dolayı aranan 19 kişiyi yakaladı. Bu arada kayıp olarak aranan 11 kişi bulunarak ailelerine teslim edildi.

Çorum il merkezinde asayiş ve güvenliğin sağlanması amacıyla, Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı birimlerce yürütülen görevler kapsamında; haklarında çeşitli mahkemelerce yakalama kararı bulunan ve kayıp olduklarına dair müracaatta bulunulan şahıslara yönelik çalışma ve araştırma yapıldı.

10 – 24 Haziran 2024 tarihleri arasında; haklarında çeşitli mahkemelerce yakalama kararı bulunan 2 hırsızlık, 2 yağma, 1 dolandırıcılık ve 1 cinsel suçlar olmak üzere toplamda 19 şahıs yakalanırken, 9 kadın ve 4 erkek olmak üzere kayıp olduklarına dair müracaatta bulunulan şahıslardan 8 kadın 3 erkek şahıs bulundu. 1 kadın ve 1 erkek şahsın aranma çalışmalarına devam ediliyor.

Editör: Haber Merkezi