Kurban Bayramı dolayısıyla CHP İl Başkanlığı’nda bir araya gelen partililer, bayramlaşma geleneğini sürdürerek, birlik ve beraberliklerini pekiştirdiler.

Kurban Bayramı’nın ikinci gününde CHP İl Binası'nda Kemal Kılıçdaroğlu toplantı Salonu'nda düzenlenen bayramlaşma programına CHP İl Başkanı Av. Dinçer Solmaz, Milletvekili Mehmet Tahtasız, Merkez İlçe Başkanvekili Resul Yiğitoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Kamile Anar, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Meriç, Gençlik Kolları İl Başkanı Arzum Meryem Akdoğan, Belediye Meclisi Grup Başkan vekili Aslan Kaya, İl Genel Meclis üyeleri Ümit Er, Yusuf Sapancı ve Ömer Boyraz, Belediye Meclisi Üyeleri, Onur Topkül, Erdem Erol, Müslüm Acar, Kadın Kolları İl Başkan Adayı Özlem Güngör,  İl ve Merkez İlçe yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

SOLMAZ, BABALAR GÜNÜ'NÜ DE UNUTMADI

CHP İl Başkanı Av. Dinçer Solmaz, tüm parti mensuplarının Kurban Bayramını tebrik ederek, birlik ve beraberlik mesajı verdi. 

CHP'li vekil Yontar'dan yerel basına destek CHP'li vekil Yontar'dan yerel basına destek

Sevgi, saygı, kardeşlik ve hoşgörünün birleştirici gücü olan bayramların milletimizin en güzel günleri olduğunu ifade eden Solmaz, toplumun tüm kesimlerinin birbirleriyle daha çok kaynaşması ve dayanışması temennisinde bulunarak, tüm Çorum halkının bayramını kutladı. 

Babalar gününü de unutmayan Solmaz, partililerin ebediyete intikal eden babalarına rahmet, , hayatta olanlara da sağlık ve esenlik için bir yaşam dileğinde bulundu.

Daha sonra Milletvekili Mehmet Tahtasız, Kadın Kolları Başkanları Kamile Anar ve Serap Meriç, Gençlik Kolları İl Başkanı Arzum Meryem Akdoğan ve Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Onur Topkül de partililerin bayramını kutladı.

Editör: Haber Merkezi