Çankırı Karatekin Üniversitesinde, Erasmus, öğrenci öğrenim, staj, personel, ders verme ve eğitim alma hareketliliği bilgilendirme ve koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Çankırı Karatekin Üniversitesinde (ÇAKÜ), Erasmus, öğrenci öğrenim, staj, personel, ders verme ve eğitim alma hareketliliği bilgilendirme ve koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi. Hukuk Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıda, öğrenim ve staj, personel ders verme ve eğitim alma süreci hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Program sonrası katılımcılara Erasmus Kurum Koordinatörlüğü tarafından hazırlanan tanıtım materyalleri ve tanıtım broşürleri dağıtıldı.

Prof. Dr. Erol Güngör, doğumun 85.yıl dönümünde Çankırı’da anıldı Prof. Dr. Erol Güngör, doğumun 85.yıl dönümünde Çankırı’da anıldı

Toplantıya, Erasmus Kurum Koordinatörü Doktor Öğretim Üyesi Şuayip Turan, Erasmus Kurum Koordinatörlüğü personeli öğretim görevlisi Tayfur Uysal, öğretim görevlisi Harun Şimşek, üniversite birimlerinde Erasmus koordinatörlüğü görevinde bulunan akademik personel ile 2. ve 3. sınıf öğrenci danışmanları katıldı.