Çorum'un bu vergi dairesinden mükelleflere tatlı sürpriz Çorum'un bu vergi dairesinden mükelleflere tatlı sürpriz

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 24 Ekim Salı günü için il il hava tahminlerini paylaştı. Peki, Çorum'da hava nasıl olacak? Çorumlu vatandaşı nasıl bir hava bekliyor?

Çorumlular bugünü planlarken gözlerini Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerine çevirdi: Peki, 23 Ekim Pazartesi için Çorum'da nasıl bir hava durumu bizi bekliyor?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Sivas, Tokat, Rize, Artvin ve Bingöl çevreleri, Yozgat, Kayseri, Amasya ve Siirt'in doğusunun yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerde yer yer sis ve pus bekleniyor.

Hava sıcaklıklarınında önemli bir değişiklik olmayacağı, kuzey, iç ve batı kesimlerde mevsim normallerinin üzerinde, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

24 Ekim Salı Çorum hava durumu

Çorum'da 24 Ekim Salı günü gök gürültülü sağanak yağışın etkili olması bekleniyor. Çorum'da bugün için Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerine göre en yüksek sıcaklık 26 derece, en düşük sıcaklık ise 11 derece olacak. Yağışların aralıklar akşam saatlerine kadar sürmesi bekleniyor.