banner87

Badminton turnuvası tamamlandı

Osmancık'ta Cumhuriyet Kupası Badminton Turnuvası gerçekleştirildi. 
Badminton İl Temsilciği'nin 2019 faaliyet programında yer alan Osmancık İlçe Spor Salonu'nda 11-13-15 yaş altı ve Büyükler kategorilerinde, 50’nin üzerinde sporcunun katılımıyla, gerçekleştirilen Cumhuriyet Kupası Badminton Turnuvası tamamlandı. 
Yapılan müsabakalarda derece alan sporcular şu şekilde:
 

GELECEĞİN ŞAMPİYONLARI KATEGORİSİ

Nefise Akbal (Çorum Belediyesi GSK)
Çağan Boyar (Çorum Belediyesi GSK)
Halenur Bıyıklı (Çorum Belediyesi GSK)
Çağla Tunay Eskici (Çorum Belediyesi GSK)
M. Azra Toprak (Çorum Belediyesi GSK)

11 YAŞ ALTI TEK ERKEKLER KATEGORİSİ

Kağan Töremiş (Çorum Belediyesi GSK)
Arda Ünver (Çorum Belediyesi GSK)
Kağan Potuk (Çorum Belediyesi GSK)
Talha Karaağaç (Çorum Belediyesi GSK)

11 YAŞ ALTI TEK BAYANLAR KATEGORİSİ

Zülal Gökçe (Çorum Belediyesi GSK)
Süheyle Bostancıer (Çorum Belediyesi GSK)
Yağmur Koçak (Çorum Belediyesi GSK)
Elif Eliağır (Çorum Belediyesi GSK)

13 YAŞ ALTI TEK ERKEKLER KATEGORİSİ

Eyüp Koçak (Çorum Belediyesi GSK)
H.Utku Özdemir (Çorum Belediyesi GSK)
Yakup Şerbetçi (Çorum Belediyesi GSK)
Yiğit Boyar (Çorum Belediyesi GSK)

15 YAŞ ALTI TEK ERKEKLER KATEGORİSİ

Mehmetcan Töremiş (Çorum Belediyesi GSK)
Furkan Yedekçi (Çorum Belediyesi GSK)
Uygar Tetikel (Çorum Belediyesi GSK)
Haşim Kılıç (Çorum Belediyesi GSK)

15 YAŞ ALTI ÇİFT ERKEKLER KATEGORİSİ

Furkan Yedekçi (Çorum Belediyesi GSK)
Haşim Kılıç (Çorum Belediyesi GSK)
Uygar Tetikel (Çorum Belediyesi GSK)
Mahmut Sert (Çorum Belediyesi GSK)
Alper Ayrancı(Osmancık GSK)
Taha Top(Osmancık GSK)
Mustafa Çengel (Çorum Belediyesi GSK)
Efe Us (Çorum Belediyesi GSK)

BÜYÜKLER TEK ERKEKLER KATEGORİSİ

Mustafa Arkan (Çorum Belediyesi GSK)
Hilmican Şimşek (Çorum Belediyesi GSK)
Mesut Sezer (Çorum Belediyesi GSK)
Burak Kılıç (Çorum Belediyesi GSK)

BÜYÜKLER TEK BAYANLAR KATEGORİSİ

Ceren Özdemir (Çorum Belediyesi GSK)
Beren Aşkar (Çorum Belediyesi GSK)
Tuana Eken (Çorum Belediyesi GSK)
Hanife Eralp (Şehit Yakup KozanA.İ.H.L)

BÜYÜKLER ÇİFT ERKEKLER KATEGORİSİ

MesutSezer (Çorum Belediyesi GSK)
Mustafa Arkan (Çorum Belediyesi GSK)
Ceyhun Ayvazoğlu(Ferdi)
Burak Kılıç (Çorum Belediyesi GSK)
Akif Çelik (Şehit Yakup KozanA.İ.H.L)
Ahmetcan Kabakçı (Şehit Yakup KozanA.İ.H.L)
Sefa Özgen (Şehit Yakup KozanA.İ.H.L)
Ahmet Öztürk (Şehit Yakup KozanA.İ.H.L)

BÜYÜKLER KARIŞIK ÇİFTLER KATEGORİSİ

Hilmican Şimşek (Çorum Belediyesi GSK)
Ceren Özdemir (Çorum Belediyesi GSK)
Mehmetcan Töremiş (Çorum Belediyesi GSK)
Beren Aşkar (Çorum Belediyesi GSK)
Batuhan Eken (Çorum Belediyesi GSK)
Tuana Eken (Çorum Belediyesi GSK)
Sefa Özgen(Şehit Yakup KozanA.İ.H.L)
Hanife Eralp (Şehit Yakup KozanA.İ.H.L)
Badminton İl Temsilcisi Barış Boyar, "Özellikle turnuvamıza sporcu olarak iştirak edip bizleri onurlandıran Osmancık Cumhuriyet Başsavcısı Ceyhun Ayvazoğlu’na yine Bayat İlçemiz Şehit Yakup Kozan A.İ.H.L Beden Eğitimi Öğretmeni ve Müdür Yardımcısı Ümit Özönal ve sporcularına çok teşekkür ederim. Ayrıca Müsabakalara katılan tüm sporculara pide ikramında bulunan Osmancık Belediye Başkanımız Ahmet Gelgör’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi. 

Ulaş Odabaş

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.